2020-10-31

Puslapio perkėlimas

Nuo kitų metų puslapis „Psytechnologijos“ bus kitoje vietoje, WordPress.com platformoje. Tai reikalinga todėl, kad Vilniuje esantis serveris gali būti pažeidžiamas ir reikia nepriklausomo hostingo, kuris būtų ne Lietuvoje.

Naujas adresas yra https://filognozija.home.blog/

Jis vėliau pavirs į filognozija.com. Be naujų straipsnių įdomiomis temomis planuoju naujoje vietoje pradėti mėnesinio žurnalo leidybą, temomis, kurios viešinamos nuo 2007 m. Apie savo naujausius projektus 2020 metams pranešiu artimu laiku.

 

Darius

Tinklaraštininko veikla užsiimu nuo 2007 metų, visada siekdamas sudominti skaitytojus alternatyviu ir originaliu požiūriu į įvairius klausimus, kurie susiję su oficialioje žiniasklaidoje ignoruojamomis arba neteisingai nušviečiamomis temomis. Turiu humanitarinį išsilavinimą, domiuosi dirbtinių kalbų kūrimu, filosofija ir alternatyviu mokslu. Turiu išvystęs savo sistemą, kurią naudoju nepaaiškinamų reiškinių aiškinimui ir sėkmingai taikau ją praktikoje. Mano tekstai skirti žmonėms, kurie nebijo nukrypti nuo taisyklės ar mastymo normos ir pažiūrėti anapus leidžiamo horizonto. Tai, ką rašau pirmiausiai skirta smalsiems ir drąsiems protams.

View all posts by Darius →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.