2020-11-28

Vaivorykščių vasara

Leidybos prasme 2019 m. buvo produktyviausi metai nuo mano veiklos pradžios 2007 m. Atskleidimo projektui šiuo metu yra 12 metų, o filognozija gimė prieš 7 metus, 2012. Šiuo metu yra išleisti 2 tomai „Filognozijos pradmenų“, papildymas „Mintiregos metodai“ ir paskutinis papildymas bus išleistas šių metų pabaigoje ir vadinsis „Filognozijos pradmenys. Vaivorykščių vasara“. Tuo mano leidyba ir užsibaigs, nors iš viso turi būti 115 tomų. Iš jų atskleidžiami tik šie (jau minėjau bet pakartosiu dar kartą):

 1. Filognozijos pradmenys. Genesis, 1 tomas (Pradžia) Išleista
 2. Filognozijos pradmenys. Amūrinė vizija, 2 tomas (Meilės tomas) Išleista
 3. Filognozijos pradmenys. Miegantis drakonas, 3 tomas (Transcendencijos tomas)
 4.  …
 5. Filognozijos pradmenys. Rėika, 5 tomas (Gyvybės ideologija)
 6.  …
 7. Filognozijos pradmenys. Kaja, 7 tomas (Filognozų asociacija)
 8.  …
 9.  …
 10.  …
 11.  …
 12. Filognozijos pradmenys. Sato, 12 tomas (Fizika)
 13.  …
 14.  …
 15.  …

115. Filognozijos pradmenys. Baltasis drakonas, 115 tomas (Holoplastinė sąmonė)

Taip pat papildymai:

 1. Mintiregos metodai (Kognityvinės empatijos sistema) Išleista
 2. Vaivorykščių vasara (Archyvinis rinkinys, papildymas) Išleista

vasara

Tuo 2019 metai ir užsibaigs, simboliniais skaičiais 12, 6 ir 3. 2019 – 2007 = 12 (Sato); 2019 = 2 + 1 + 9 = 12; 2012 (Kaja) (Filognozijos gimimo metai); 12 = 1 + 2 = 3; 3 + 3 = 6 (Begalybės apskritimas)

Visa tai, kas paskelbta buvo Aukštųjų dovana. Jų vardas Baltieji drakonai, arba Iliuminatai.

Darius

Tinklaraštininko veikla užsiimu nuo 2007 metų, visada siekdamas sudominti skaitytojus alternatyviu ir originaliu požiūriu į įvairius klausimus, kurie susiję su oficialioje žiniasklaidoje ignoruojamomis arba neteisingai nušviečiamomis temomis. Turiu humanitarinį išsilavinimą, domiuosi dirbtinių kalbų kūrimu, filosofija ir alternatyviu mokslu. Turiu išvystęs savo sistemą, kurią naudoju nepaaiškinamų reiškinių aiškinimui ir sėkmingai taikau ją praktikoje. Mano tekstai skirti žmonėms, kurie nebijo nukrypti nuo taisyklės ar mastymo normos ir pažiūrėti anapus leidžiamo horizonto. Tai, ką rašau pirmiausiai skirta smalsiems ir drąsiems protams.

View all posts by Darius →

7 thoughts on “Vaivorykščių vasara

 1. 12 metu didelis darbas/ pomegis / laisvo laiko praleidimas/ pinigų išleidimas/ benamystes filosofijos skleidimas . $ nekvepia, išgyvenimu nekvepia…tik sujaukti protai/gyvenimai

 2. Po 20 metu vietoj sujaukto gyvenimo/ sujaukto proto atvyks kitas protai/gyvenimai is kito pasaulio krašto … ir tik tada ateis suvokimas ir Kam visa tai buvo daryta / pomegiauta ir gyventa. Ramybes ir suvokimo 12 metu “darbui “ iš labai finansiškai ir protiškai išsivystyto krašto

  1. Mano „darbas“ tik informacijos pateikimas. Tiems, kas nemoka informacija pasinaudoti padėti negaliu. Jeigu reikia pinigų ne informacijos, galiu padovanoti, atsiųskite sąskaitą. Protas po mano teksto, jeigu tikrai skaitytas, ne jaukiasi, bet tvarkosi – tai tiems, kam reikia galvose tvarkos. O tiems, kas tvarką kvepiančią doleriu jau turi, skaityti niekas prievarta nesiūlo. Kokios jūsų problemos? Trūksta dolerių? Kodėl lankotės mano puslapyje? Jeigu skaitant kyla kokių nors problemų, reikia konsultuotis su autoriumi, kad sutvarkytų. Nemokamai.

   1. Sinchroninis metodas. €,$,¥,£,SG$, NOK kvapas skirtingose pasaulio kampeliuose kitoks. Jei traktuoti visa tai 12 metu darbu ir už tai gauti energijos išgyvenimui tai darbas už minimumą (minimali energija)…beprasmis laiko švaistymas…ir tiesiog 40 metų Šokti baltų chalatų muzikoje, kurios ritmas pasikeitė net tris kartus. Tai kuom aš galiu būti naudinga? Lavonu po savo mirties

    1. Aš prasmę suprantu kaip rasmę. Jeigu gyveni ir švaistai laiką be (p)rasmių, tai gyveni tuščiai. Ir akivaizdu, kad kai ieškai randi, jeigu neieškai – nerandi. Jeigu randi – turi ir šoki pergalės šokį. Kur rasti (p)rasmę, nepasakysiu – bet žinau, kad ne išgyvenime. Taip pat, įdomi teorija, kad lavonas vertingesnis ir naudingesnis už gyvoną, nebent esi maistinė – ‘y to chleb’, tai daug geriau negu kai kurie kiti atvejai. Tuomet patariu valgyti daugiau pipirų, kad patektum į ‘pikantiškų’ kategoriją.

     1. Gyvlavonių apstu, kurie gali pasitarnauti čia ir dabar…
      o naudingų lavonų po savo mirties didelis trūkumas, atleiskite, kad išdrįsau tik taip pasitarnauti pasauliui. Skrosdami mano lavoną , tyrinėdami kiekvieną mano kūno lopinėlį ir kievieną mano nervo ląstelę jaunieji gydytojai tikrai supras kaip reikia gydyti žmoniją…
      Dėkui už patarimą, daugiau Jūsų puslapio nebeskaitysiu ir bandysiu nebereguoti į provokacijas. Ramybės ir sėkmės Jums

     2. Puslapis jau turėjo būti įsisavintas ir liks tik kaip archyvinis dokumentas. Todėl skaityti bus galima tik tai, kas jau perskaityta. Naujų tekstų nenusimato, todėl vargu ar jums čia bus ką veikti. AŠ savo darbą padariau, o ar skaitytojai padarė turi įsivertinti patys. Buvo galima išsivežti gana nemažai, jeigu nieko neišsivežate, nemokėjote pasiimti. Jeigu išeinate tuščiomis, tai mūsų pralaimėjimas ir sugaištas laikas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.