2020-11-28

Persikeliame į Patreon.com

Naujausią „Filognozijos pradmenų“ informaciją galima gauti patreon.com platformoje, kur supažindinu su naujausiais projektais, tarp kurių yra knyga „Kaip atrasti savo kelią?“, „Baltojo drakono civilizacija“, 1 tomas, 800 psl. ir t.t. Už simbolinę prenumeratą, kiekvieną mėnesį galėsite stebėti mano kūrybinį procesą, užduoti klausimus, gauti naujienlaiškius ir susipažindi su kai kurių skyrių juodraščiais. Prisijungti galima paspaudus nurodą www.patreon.com/baltasisdrakonas

Prenumeratoriai 2021 m. už simbolinę kainą galės įsigyti vardinę, antspauduotą knygą „Baltojo drakono civilizacija“, 1 tomas, 800 psl. kurios nebus bibliotekose ir nebus galima įsigyti niekur kitur.

Darius

Tinklaraštininko veikla užsiimu nuo 2007 metų, visada siekdamas sudominti skaitytojus alternatyviu ir originaliu požiūriu į įvairius klausimus, kurie susiję su oficialioje žiniasklaidoje ignoruojamomis arba neteisingai nušviečiamomis temomis. Turiu humanitarinį išsilavinimą, domiuosi dirbtinių kalbų kūrimu, filosofija ir alternatyviu mokslu. Turiu išvystęs savo sistemą, kurią naudoju nepaaiškinamų reiškinių aiškinimui ir sėkmingai taikau ją praktikoje. Mano tekstai skirti žmonėms, kurie nebijo nukrypti nuo taisyklės ar mastymo normos ir pažiūrėti anapus leidžiamo horizonto. Tai, ką rašau pirmiausiai skirta smalsiems ir drąsiems protams.

View all posts by Darius →

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.