Apie

Kai kurie žmogaus sąmonės gebėjimai, net tie, kurie paprastai vadinami fantastiniais, dažnai turi labai paprastą, racionalų paaiškinimą. Jie netikri atrodo todėl, kad žmogus neteisingai supranta savo sąmonės prigimtį, kodėl ta prigimtis dažnai būna užmaskuota ir nesireiškia. Tačiau supratęs esminius žmogaus ir pasaulio pažinimo principus, atveri akis, pamatai save visiškai kitoje šviesoje. Šio puslapio tikslas ir yra toks sąmonės atvėrimas, kuris žmogui leidžia suvokti, kas jis iš tikro yra ir įvaldyti galimybes, kurios labiau atitinką šį išlaisvintą vidinį potencialą. Visa tai bandoma parodyti racionaliai, teoriškai, per pavyzdžius ir praktikas. Tikiuosi, kad pasidomėjus šio puslapio temomis, nekils šypsenų išgirdus žodžius telepatija, aiškiaregystė, mentalizmas, prognozavimas, ezoterinė analitika ir pan. Ezoterinė analitika, pavyzdžiui, reiškia, kad interpretuojama ir ta žmogaus dalis, kurios oficialus mokslas nepripažįsta. Kita vertus, su mokslu jokio konflikto nėra, nes mokslas yra laikomas tik vienu iš įrankių šalia kitų. Viena iš pagrindinių puslapio temų yra sąmonės teorija, kuri pateikiama moksliniu, filosofiniu ir religiniu požiūriu. Be šios yra daugybė kitų, kurių ratas neišsemiamas, nes žmogų tyrinėti galima iš labai įvairių perspektyvų.

8 mintys apie “Apie

  1. Geresnio puslapio nesu mačius. Viskas aiškiai , trumpai ir įdomiai pateikta 🙂 jaučiuos dėkinga autoriui, taigi didelis ačiū už žinias,kurias sunku nustot skaityt:)

  2. Laba diena. Norėčiau paklausti, jei prieš žmogų yra naudojama psichotronika, tai kaip žmogus, jo ausys ir pan… gaudo tą signalą? Ar žmogui būna implantuotas koks implantas ar kaip?

  3. Žmogus gali būti implantuotas nanoimplantais, kurie suleidžiami į kraują ir susikaupia smegenyse.
    Kita technologija yra ultragarso spindulys, kuris virš girdimo diapazono, bet tinkamai moduliuotas pereina į akustinį dažnį. Ir trečias variantas yra mikrobangų akustinis efektas, dar vadinamas Frėjaus efektu.

    Šios technologijos užpatentuotos, pagal patentus sukurti prietaisai, kurie naudojami slaptose operacijose.

  4. Sveikas, čia Gintaras iš Kvantinės Magijos. Turiu idėją apie šiuos dalykus padaryti seriją video interviu. Reikia nusikaltimus prieš žmoniją pradėti viešinti platesniu masteliu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.